Ozzy Osbourne trafił do szpitala


2018.10.08

opublikował:

Ozzy Osbourne trafił do szpitala

foto: Artur Rawicz / Show the Show

Będący obecnie w trasie po Stanach Ozzy Osbourne został zmuszony do przełożenia koncertu w kalifornijskim Mountain View po tym, jak musiał przejść pilną operację ręki. Zaplanowany pierwotnie na poprzednią sobotę występ ostatecznie odbędzie się 16 października.

Na fanpage’u Ozzy’ego pojawiło się zrobione w szpitalu zdjęcie zabandażowanej dłoni. Poniżej znalazło się krótkie oświadczenie, którego treść przytaczamy poniżej.

– Zaplanowany na sobotę 6 października koncert Ozzy’ego w Shoreline Amphitheatre w Mountain View zostaje przełożony z powodu choroby. Członek Rock and Roll Hall of Fame, laureat Grammy, wokalista i autor tekstów został poddany leczeniu z powodu infekcji dłoni, która wymagała przeprowadzenia operacji. Zabieg odbył się dziś rano (czyli w minioną sobotę – przy. red.). Ozzy spędzi kilka dni w szpitalu Cedars-Sinai w Los Angeles, gdzie zostanie objęty opieką lekarzy monitorujących jego stan.

Koncert miał być częścią północnoamerykańskiej trasy Ozzy’ego „No More Tours 2”, której producentem jest Live Nation. Tournee prawdopodobnie zostanie w wznowione we wtorek 9 października – czytamy w komunikacie.

Kilka godzin później na Facebooku pojawiło się kolejne zdjęcie ze szpitala, któremu towarzyszył komentarz, mówiący, że Ozzy czuje się coraz lepiej po operacji oraz że jedzenie lodów pomaga mu wrócić do pełni sił.

 

Polecane

Share This