P. Diddy wreszcie spełnił swoje wielkie marzenie


2022.09.01

opublikował:

P. Diddy wreszcie spełnił swoje wielkie marzenie

fot. Michael Lavine

30 sierpnia P. Diddy udostępnił na Instagramie kilka zdjęć ze studia nagraniowego. Widzimy na nich rapera w towarzystwie Dr. Dre. I choć ciężko w to uwierzyć, było to pierwsze studyjne spotkaniu dwóch gigantów. Diddy nie pozostawił wątpliwości, że marzył o wspólnych nagraniach z Dre od lat.

– Jedno z moich największych marzeń w końcu się spełniło. Pamiętam, jak pierwszy raz usłyszałem produkcję Dr Dre. Dało mi to jasny kierunek – od tamtej pory wiedziałem jakim producentem muzycznym chcę być. Wczoraj wieczorem miałem okazję pracować z tym mężczyzną i poczuć jego geniusz, gdy mówił mi jak mam nagrywać wokale. Przypominał mi siebie, ale w innym stylu, on jest o wiele bardziej skupiony. Muszę się bardziej skupić! lol Ale to było wspaniałe doświadczenie i dziękuję za to Bogu – napisał Diddy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez LOVE (@diddy)

Poza Dr Dre i Diddym w studiu przebywał także Snoop Dogg, który wraz ze słynnym producentem pierwszy raz od 30 lat nagrywa nowy materiał. Przypomnijmy, że Snoop pojawił się w debiutanckim solowym singlu Dre „Deep Cover” i na LP „The Chronic” z 1992 roku. Para nawiązała również współpracę przy albumie Dre z 1999 roku „2001”.

Polecane

Share This