P.O.D. na płycie polskich raperów


2017.10.30

opublikował:

P.O.D. na płycie polskich raperów

foto: kadr z wideo

Zgodnie z zapowiedzią Rymcerze ujawnili, kim jest zagraniczna gwiazda, którą usłyszymy na ich albumie „Nie zmarnuj swojego życia”. Zgadywaliśmy się, że będzie to Lacrea, ale nie – w utworze „Więcej miłości” pojawi się zespół P.O.D.. Autorzy hitów „Alive”, „Youth of the Nation” wystąpią także w klipie, którego premierę zaplanowano na 30 października. Zdjęcia do teledysku kręcono w Nowym Jorku i w Warszawie.

Od lat P.O.D. jest dla nas inspiracją. Pewnego dnia pomyślałem o wspólnym nagraniu piosenki do projektu „Nie zmarnuj swojego życia”, który prowadzimy z DJ-em Yonasem. Niemożliwe stało się możliwe. Mamy wspólny utwór i teledysk – mówi Bęsiu z zespołu Rymcerze.

W ramach projektu profilaktycznego pn. „Nie zmarnuj swojego życia” raperzy poruszają serca wielu tysięcy młodych ludzi. Od 2013 roku dotarli do 260 tys. uczniów na spotkaniach w ponad 400 placówkach edukacyjnych w Polsce i na świecie. Co roku docierają ze swoim projektem również do młodzieży polonijnej w USA.  – To, co robią Rymcerze jest piękną sprawą. Oni walczą o młode pokolenie. Rozumiem to świetnie, ponieważ razem z ruchem „The Whosoevers” pomagam młodzieży w odnalezieniu swojej pasji i drogi życiowej – komentuje Sonny Sandoval – lider zespołu P.O.D..

Oprócz P.O.D. gościnnie na płycie  „Nie zmarnuj swojego życia” pojawiają się Tau, Zeus, Mateusz Krautwurst oraz TaLLib.  Album ukaże się 17 listopada. Już teraz można go zamawiać w sklepie wytwórni Antidotum Records.

Polecane

Share This