Pa Co Się Dzieje vol.1 w Warszawie


2013.03.02

opublikował:

Pa Co Się Dzieje vol.1 w Warszawie

Pa co się dzieje! To nowy cykl imprez zainaugurowany przez Asfalt Records. Na pierwszej edycji proponujemy nową, ale już rozpoznawalną postać ze sceny amerykańskiej. Raper Homeboy Sandman wydał w zeszłym roku album nakładem renomowanej wytwórni Stones Throw Records i ruszył właśnie w europejską trasę, której częścią jest Warszawa. W Polsce występuje po raz pierwszy!

Jako support przed nowojorskim artystą wystąpi Rasmentalism ze swoim świeżym live-show. Grupa pokaże się w składzie: Ras (mikrofon), Ment XXL (bitmaszyna), Tort (klawisze, talkbox). Nowa płyta zespołu: jesień 2013, Asfalt Records.

O dobre muzyczne samopoczucie przed, jak i po koncertach zadbają autorzy jednych z najlepiej przyjmowanych imprez w mieście, czyli duet FLIRTINI. By poczuć jeszcze mocniej słoneczne brzmienia w środku zimy, towarzyszyć im będzie duet MAUi WOW!E. Znani z oficjalnego remiksu dla amerykańskiego rapera Stalley`a (Maybach Music Group) powoli podbijają świat. Warto być tego świadkiem.

{reklama-hh}

Homeboy Sandman

Pochodzący z nowojorskiego Queens, niedoszły prawnik Homeboy Sandman reprezentuje typ hip-hopowego artysty, który posiadając odpowiedni poziom intelektualny nie traci kontaktu z realiami ulicy. Zadebiutował w 2007 roku płytą “Nourishment (Second Helpings)”, by dwa lata później wypuścić kolejny album “Actual Factual Pterodactyl”. Zauważony przez renomowane miesięczniki “The Source” oraz “XXL”, licznie koncertował i prowadził szereg ważnych imprez jak festiwal “Rock The Bells” czy cykl open-mic “All That!” w Nuyorican Poets Café w Nowym Jorku. Po podpisaniu kontraktu z wytwórnią Stones Throw wydał w jednym 2012 roku dwie epki i album “First of a Living Breed”, wyprodukowany między innymi przez Oddisee i Oh No.

   

PA CO SIĘ DZIEJE! Vol. 1

Homeboy Sandman (USA, Stones Throw)

Rasmentalism (PL, Asfalt Records)

Flirtini (PL) – Ment XXL i Jedynak (Clubcollab/S1), MAUi WOW!E (PL)

1500 metrów, 3 marca 2013, drzwi: 19.00

bilety: 20/25/30.

Przedsprzedaż: asfaltshop.pl

Polecane

Share This