Pablopavo i Ludziki – „Krzysiek” (wideo)

Animowany klip Pablopavo i Ludzików.


2014.09.04

opublikował:

Pablopavo i Ludziki – „Krzysiek” (wideo)

Prawdą ogólnie przyjętą jest, że „Ludzi Dobrej Roboty spotykają dobre rzeczy”. Jak podaje wytwórnia Karrot Kommando, jeden z jej czołowych artystów –  Pablopavo – na brak zajęć zdecydowanie narzekać nie może. Nie strząsnął jeszcze z  siebie kurzu po letnim sezonie koncertowym, a już powoli jego myśli kierują się ku klubowym scenom i zapleczom socjalnym, w których przyjdzie mu spędzać znaczną część nadchodzących jesieni i zimy.

Jeszcze przed końcem roku ukażą się kolejne albumy Pablopavo. Artysta od jakiegoś czasu wszystkie wolne od koncertowania momenty spędzał w studio – efektem utrwalenia przez niego wykwitów swojego talentu będą: płyta Zjednoczenia Sound System, winylowa edycja płyty „Polor” i okryte nimbem tajemnicy akustyczne przedsięwzięcie Pawła.

Tym bardziej cieszy fakt, że cała ta para nie pozostaje niezauważona i twórczość Pablopavo znajduje oddźwięk i popycha ludzi do kreatywności.

Utalentowany animator Michał Bojara, działający pod szyldem Fetysh Studio, postanowił spontanicznie zrealizować animowany obraz do utworu „Krzysiek” z ostatniej płyty Polor grupy Pablopavo i Ludziki. Oto efekt:

Polecane