Pablopavo i Ludzików obrazek o „Mikołaju” (wideo)


2014.03.13

opublikował:

Pablopavo i Ludzików obrazek o „Mikołaju” (wideo)

Przedstawiamy teledysk do utworu „Mikołaj” – trzeciego singla z albumu „Polor”. Poproszony o kilka słów na temat klipu, Pablopavo stwierdził: To chyba najbardziej dopracowany i „odjechany” z klipów, które zrobiliśmy do tej pory. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłożyli ręce do produkcji tego obrazu.

Jak zaznacza artysta, wizja reżysera, Kamila Króla, nie opiera się tu jedynie na próbach zilustrowania opowieści, które tworzą tekst utworu. Reżyser snuje swoją – nieco psychodeliczną i odrobinę makabryczną – historię. Sam Pablo uczula, że obrazek „nie jest odpowiedni dla mocno niepełnoletnich słuchaczy”.

Utworu „Mikołaj” nie zabraknie z pewnością w trakcie koncertu, który Pablopavo i Ludziki zagrają 29 marca (sobota) w ramach Ministerstwa Dźwięku w radiowej Czwórce. Warto przypomnieć, że zespół jest aktualnie w trasie koncertowej promującej album „Polor”. W najbliższym czasie Ludziki pojawią się w następujących miastach:

28.03 – Białystok, ACK Sepularium

29.03 – Warszawa, Ministerstwo Dźwięku (Czwórka)

05.04 – Szczecin, Hormon

12.04 – Łódź, Scenografia

Lista miast, które odwiedzi Pablopavo nie jest zamknięta – najświeższe informacje odnośnie trasy koncertowej i poczynań artysty, znaleźć można na stronie fanpage`u artysty.

{sklep-cgm}

Polecane

Share This