Paluch blokował koncerty Multiego w Poznaniu? Raper wywołał burzę swoją odpowiedzią


2021.12.22

opublikował:

Paluch blokował koncerty Multiego w Poznaniu? Raper wywołał burzę swoją odpowiedzią

fot. mat. pras.

W poniedziałek w sieci pojawił się premierowy kawałek Palucha „Buty z betonu”, będący jednocześnie zapowiedzią szykowanego na marzec albumu „Kompot”. Tego samego dnia BOR Crew miało spotkanie wigilijne, więc Paluch skupiał się na tym, ale już wczoraj w nocy znalazł czas na zorganizowanie Q&A. Raper wyjaśnił m.in., że tytuł „Kompot” to „nawiązanie do narkotyku i soczystych owoców”. – Uzależnia i smakuje. Album będzie różnorodny – zapowiedział artysta.

Pytania o singiel i album nie był oczywiście jedynymi, które zadawali fani rapera. Jeden ze słuchaczy odniósł się do plotek towarzyszących konfliktowi Palucha z Young Multim i zapytał, czy to prawda, że szef BOR blokował Multiemu możliwość organizacji koncertów w Poznaniu.

Spełniłem te marzenia wielokrotnie… Płytkie to, ale tak jest – napisał artysta, wywołując tym samym burzę w sieci. Mimo późnej pory screen jego odpowiedzi szybko zaczął się pojawiać na rapowych fanpage’ach i grupach na Facebooku, zyskując tam sporo negatywnych reakcji, podejrzewamy, że instagramowa skrzynka Palucha również przeżyła oblężenie. Raper po dłuższej chwili wyjaśnił, że to żart, bo pytanie było tak absurdalne, że nie mógł odpowiedzieć na nie serio.

Niektóre pytania są tak durne, że tylko żartem można odpowiedzieć. Niestety w tym kraju żart to codzienność i rzeczywistość, dlatego wielu bierze to gówno na poważnie. Pamiętajcie, umyjcie okna, bo święty Mikołaj nie przyjdzie z dronem pod choinkę <3 – skwitował raper, po czym usunął odpowiedź na pytanie o Multiego, żeby nie ryzykować, że ktoś jeszcze weźmie ją serio.

Polecane

Share This