Paluch: „Fokus zaproponował nagranie kawałka”


2012.10.23

opublikował:

Paluch: „Fokus zaproponował nagranie kawałka”

Fokus poinformował na swoim Facebooku, że beefu więcej nie będzie. Panowie wyjaśnili sobie sprawę telefonicznie. Oto treść wpisu:

 

„16ty ukryty track na Rekontakcie – „Beka” jest skierowany do hejterów, i NIE jest dissem w kierunku Palucha. Beef nie będzie miał kontynuacji. Sprawa została wyjaśniona i załatwiona między mną a Paluchem telefonicznie – nie będziemy nakręcać spirali nienawiści między nami, miastami, naszymi fanami. 

Jednocześnie chciałbym nadmienić, że nadal przeraża mnie ilość kretynizmu w komentarzach internetowych. Nikt z durnie komentujących nie pomyślał po przesłuchaniu tego kawałka: „O! To chyba do mnie”. Tak, to do Ciebie, hejterze. Jestes tak głupi, że trzeba ci to tłumaczyć. Pozdrawiam. Fokus.Hip hop nie dzieli nas a łączy”

Kilka godzin później pojawiła się jednak odpowiedź Palucha. Jego zdaniem sprawa nie wygląda tak prosto. Intrygująca jest kwestia wspólnego utworu, z którą to inicjatywą miał wyjść Fokus.

Na Facebooku Palucha czytamy:

Wczoraj (poniedziałek) przez telefon Fokus zaproponował nagranie wspólnego kawałka…uznałem to za niesmaczny żart i kpinę delikatnie mówiąc. Następnie odstąpił od beefu. Nie jestem jednym z tych który pastwi się nad leżącym przeciwnikiem więc odpuszczam temat. Fokus chyba nie zrozumiał że beef opiera się na argumentach i to nie tylko kawałki i rymowanie i chyba dotarło do niego że może z tego być coś więcej niż tylko sprzeczka między nami. Skoro hip-hop ma łączyć a nie dzielić to skąd afterparty?? Beef is Beef. na reszte pytań odpowiedzcie sobie sami. Kumplami nie będziemy.

„nie ma jedności na scenie chyba że bujasz w obłokach””

Polecane

Share This