Paluch ft. Young Multi? „Pierwsze collabo poszło”

Technologia nie uznaje ograniczeń.


2020.09.24

opublikował:

Paluch ft. Young Multi? „Pierwsze collabo poszło”

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Współpraca Palucha z Young Multim? Na dziś wydaje się to mało realne. Kiedy Multi wchodził na scenę ze swoją „Nową falą”, Paluch dobitnie dawał do zrozumienia, że nie podoba mu się rapujący youtuber. Multi goszcząc w naszej redakcji zaproponował weteranom, by otworzyli głowy, nadziewając się na ostrą reakcję ze strony szefa BOR.

Wielu tym kut****zom, którym się wydaje, że mogą z „Minecrafta” przeskoczyć tu i pi****lić: „Ej ziomek, ale ty masz zamkniętą głowę”. Ja mam, k***a, zamkniętą głowę, ty parówo? Naprawdę do mnie gadasz? Włodi dobrze zapytał tego kondoma, który stary raper ma zamkniętą głowę? Który? Chyba żaden. Chociaż tam paru bym znalazł, ale k***a gościu – zamknij p***ę – mówił w 2018 podczas koncertu w Warszawie Paluch.

Teraz Paluch demonstrując fanom możliwości aplikacji FaceApp zaprezentował fanom fotomontaż, będący połączeniem jego twarzy z głową Multiego.

Pierwsze collabo poszło – śmieje się Paluch. Kto wie, może mimo wszystko kiedyś doczekamy się także współpracy na niwie muzycznej. Multi zrobił już chyba wystarczająco dużo, by udowodnić, że nie jest sezonowcem, więc nie niczego nie możemy wykluczyć.

Polecane