Paluch: „Jak coś sapiesz, wtedy może lecieć mięso”


2022.03.21

opublikował:

Paluch: „Jak coś sapiesz, wtedy może lecieć mięso”

fot. mat. pras.

W sieci właśnie pojawiło się wideo do nowego singla Palucha „Profesor”. W kolejnej zapowiedzi „Kompotu” szef BOR nawija: „Życie wygodne jak presto, wszystkie ruchy profesor / Gramy zawsze ku*wa fair, wjeżdżam tak jak falafel / Jak coś sapiesz, wtedy może lecieć mięso”.

„Profesor” znajdzie się na szykowanej na 1 kwietnia płycie, którą nadal możecie zamawiać w BOR Shopie. Chwilę po premierze artysta informował, że w „na stanie” jest jeszcze ok. 700 egzemplarzy edycji specjalnej. 10% dochodu ze sprzedaży zasili konto Polskiej Misji Medycznej.

„Kompot” to 14. solowy album Palucha, stanowiący mieszankę różnego rodzaju gatunków muzycznych. Znajdziemy na nim najświeższe bangery, które rozruszają publikę, klimatyczne lovesongi ale również życiowe numery na klasycznych hiphopowych pętlach.

Oprócz czołowych rodzimych raperów takich jak Avi, Kaz Bałagane czy Major SPZ gościnnie pojawią się również Vito Bambino (Bitamina) oraz Kubiszew, z którym Paluch rozpoczynał rapowanie, a który wraca do nagrywania muzyki po dłuższej przerwie.
Na gramofonach udzielił się DJ Kebs, oraz dobrze znany z polskich klubów oraz koncertów DJ Taek.

Tytuł, oprócz właściwego znaczenia, jest nawiązaniem do narkotyku zwanego również „polską heroiną”, który jest mieszanką twardych używek o wysokim zanieczyszczeniu, niegdyś podawaną dożylnie przez narkomanów. Od albumu można się łatwo uzależnić, ale nie przedawkować – czytamy na stronie sklepu.

Polecane

Share This