Paluch: „Jeśli masz więcej i lepiej, bądź pewien, że wielu to boli”

Kaczy Proceder i Paluch rozliczają "Judaszy".


2021.03.26

opublikował:

Paluch: „Jeśli masz więcej i lepiej, bądź pewien, że wielu to boli”

fot. YouTube

Kaczy Proceder w bezkompromisowy sposób rozlicza się z fałszywymi ludźmi w singlu „Judasze”. Gościnnie w utworze udzielił się Paluch. Sprawdźcie koniecznie to potężne, uliczne uderzenie na bicie Szweda SWD! Klip zrealizował Sensi&.

Krążek weterana rodzimej sceny ukaże się już 16 kwietnia. Na Preorder.pl nadal możecie zamówić wersję specjalną bogatszą o autograf Kaczego, bonusowe utwory, CD z instrumentalami i wlepki.

Sprawdź także: Czy Słoń umiałby zabić człowieka? Co mógłby sobie wytatuować na twarzy? Jak ocenia sushi robione przez Palucha?

Album „Drill Prawda Kumple” – pierwszy solowy album Kaczego w końcu ujrzy światło dzienne! Tak o nadchodzącym wydawnictwie mówi sam raper:

Drill – nowa odmiana rapu, muzyka ulic, która powstała w Chicago i bardzo szybko została podłapana przez chłopaków z londyńskich gangów. Jak wiadomo, to miasto jest moim drugim domem, więc zarówno ta muzyka, jak i cała scena stały mi się w ten sposób bliskie.

Prawda – pisząc teksty, staram się opisywać moje, obfite w wiele skrajnych emocji, życie lub historie osób z najbliższego otoczenia: przyjaciół, a także wrogów. Nie chcę i nigdy nie będę rapować o blichtrze, hajsie i szybkich furach – to tylko fałszywa atrapa, która nie wnosi nic do tak ważnej dla mnie kultury. 100% mnie w tekstach, nigdy nie usłyszycie ode mnie ani jednego kłamstwa na bicie.

Kumple – na tej produkcji usłyszycie wielu gości, w większości są to moi bliscy przyjaciele. Właśnie oni, podobnie jak rodzina, wspólnicy i kumple, to dla mnie absolutny życiowy priorytet. Ta płyta jest przede wszystkim dla Was oraz dla wiernych słuchaczy, którzy dwie dekady czekali na ten album. W tym czasie mogliście usłyszeć mnie tylko na dziesiątkach featów, nie odczuwałem większego ciśnienia żeby zrobić coś swojego. Aż do teraz.

Polecane

Share This