Paluch komentuje „Patoreakcję” Maty


2021.04.16

opublikował:

Paluch komentuje „Patoreakcję” Maty

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Podczas wczorajszych Q&A fani zapytali poznańskiego rapera czy słuchał już „Patoreakcji” Maty i jakie są jego wrażenia po odsłuchaniu numeru.

– Kozak numer i klip. To było łatwe do przewidzenia, że Mata rozjeb*e. Nie ma zaskoczenia, ale gratuluję wykonania „planu” – napisał raper.

„Patoreakcja” Maty, w 16 dni po premierze ma na youtube’owym liczniku ponad 20 milionów odsłon.

SPRAWDŹ TAKŻE: Mata bez tajemnic. Dekodujemy Patoreakcję – Marcin Flint odkrywa znaczenie kilku scen i tekstów w najnowszym teledysku Maty

Paluch wskazał dwóch polskich raperów, których chętnie usłyszałby na swojej płycie

Paluch zdradził niedawno, że fani mogą spodziewać się premier jego kolejnych featów, ale przyznał również, że myśli już o następcy „Nadciśnienia”. Czy nowa płyta ukaże się w tym roku? Jeszcze zbyt wcześnie, by brać to za pewnik. Artysta podczas jednego z niedawnych Q&A sam przyznał, że jest szansa na kolejny krążek w 2021, ale nie chciał obiecywać, że tak się stanie. Póki co wyznał za to, kogo chciałby zaprosić do współpracy. Zapytany o to, czy na polskiej scenie jest ktoś, z kim chciałby połączyć siły, artysta wyznał:

– Sporo młodych, z którymi chcę nagrać. Mam nadzieję, że na nowym albumie się pojawią. Jest też kilku, z którymi nie mam numeru na mojej płycie, a są już dobrze znani i szanuję ich dorobek – Avi, Pezet i kilku innych.

Wprawdzie tak jak podkreślił Paluch – Pezet nie pojawił się dotychczas na jego płycie, ale poznanianin gościł za to u reprezentanta warszawskiej sceny. Paluch dograł się do jednego z remiksów „Gorzkiej wody” z „Muzyki współczesnej Pezeta, wspólnie z Kalim pojawił się także w kawałku „Powiedz na osiedlu 2020” Płomienia 81 z jego ostatniego albumu „Szkoła 81”.

Polecane

Share This