Paluch komentuje udział KęKę w trasie Please, Stand-Up


2020.11.09

opublikował:

Paluch komentuje udział KęKę w trasie Please, Stand-Up

Foto: W. Ekonomiuk / CGM.PL

O północy w serwisach streamingowych pojawił się nowy singiel Palucha „Części zamienne”. Kawałek jest trzecią zapowiedzią szykowanego na końcówkę listopada albumu „Nadciśnienie”. Przy okazji premiery nowego numeru Paluch odpowiedział na kilka pytań zadanych przez fanów na Instagramie. Raper przyznał, że od czasu do czasu ma momenty zwątpienia w rap, ale nigdy nie na tyle duże, by realnie rozważał zakończenie kariery, zdradził też m.in. co sądzi o planach udziału KęKę w trasie Please, Stand-Up.

Pójdę na to zobaczyć i będę się śmiał, jak nikt się nie zaśmieje, żeby koledze nie nie było smutno – śmiał się Paluch, dodając: – A tak na serio to myślę, że to spoko ruch, na koncertach lubi sobie pogadać, więc może to ciekawie wyjść.

Sprawdź też: Paluch: „Przyjaźnie za hajs łatwo wchodzą w nawyk”

Fani pytali artystę o różne kwestie – od wiary, przez motoryzację, po ulubione modele butów. Paluch przyznał, że o ile wierzy w Boga, o tyle instytucja Kościoła „przeraża go”, zdradził także, że przygodę z samochodami rozpoczynał od Opla Corsy B, a jego ulubionymi modelami Air Maxów są odpowiednio 1, 97 i 180. Raper wyjaśnił także, że z jego sesji nagraniowej nie zostaje zbyt dużo odrzutów, ponieważ na ogół wszystko trafia na nagrywane przez niego albumy.

Polecane


Share This