Paluch o Kalim, Kaz Bałagane, poczwórnej platynie i wyborach


2019.10.13

opublikował:

Paluch o Kalim, Kaz Bałagane, poczwórnej platynie i wyborach

foto: kadr z wideo

Paluch postanowił odpowiedzieć na swoim instastory, na kilka pytań zadanych przez fanów. Czego się z nich dowiedzieliśmy?

Raper pytany o sprzedaż „Ostatniego krzyku osiedla” przyznał, że krążek dobija do 120 000 sprzedanych sztuk, co oznacza w krótkiej perspektywie poczwórną platynę. Jak stwierdził sam zainteresowany:

„Do diamentu jeszcze daleka droga”.

Fani dopytywali Paluch jak zlicza sprzedaż swoich płyt – czy podaje wyniki tylko sprzedaży fizycznej czy także streamingu. Jak się okazało, wyniki są sumą fizycznych albumów jak i odsłuchów w serwisach streamingowych. Jak podaje Paluch, sprzedaż tradycyjnych nośników jest u niego nadzwyczaj wysoka i wynosi 70% całej sprzedaży. Poznaniak przyznaje jednak, że z roku na rok, wyniki cyfry są coraz wyższe.

W dalszej części rozmowy z fani szef BORu zapowiedział, że wkrótce możemy się spodziewać „Czerwonego dywanu” w wersji winylowej. Paluch sproposował także Kaza Bałagane, za nagranie charytatywnej płyty.  Stwierdził, także, że w 2020 roku na pewno możemy liczyć na jego współpracę z Kalim. Jest też duża szansa, że w przyszłym roku będzie go można usłyszeć na żywo w Wielkiej Brytanii.

Jeśli natomiast chodzi o BORCREW ALBUM, to będzie on dostępny tylko na stronie borshop.pl Liczba sztuk, które trafią do sprzedaży raczej nie będzie w żaden sposób ograniczana ale fani mogą liczyć na jakąś część wersji limitowanych krążka.

Na koniec fani pytali Palucha czy wybiera się na wybory:

– Na razie jestem czwartą godzinę w trasie do domu z Krakowa. Jeszcze dwie godziny drogi. Jak zdążę i nie padnę na pysk to może pójdę  – napisał raper.

Polecane

Share This