Paluch o konflikcie z Mesem i niedoszłej współpracy z Anią Dąbrowską


2020.08.22

opublikował:

Paluch o konflikcie z Mesem i niedoszłej współpracy z Anią Dąbrowską

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Ostatnie lata przyniosły co najmniej dwie zaskakujące kooperacje Tego Typa Mesa. Na płycie Księcia Kapoty raper połączył siły z TDF-em, z kolei na „Muzyce współczesnej” Pezeta pojawił się w jednym numerze z Tym Typem Mesem. To właśnie remix „Gorzkiej wody”, do którego Pezet zaprosił także Sokoła i KęKę wielu słuchaczy odebrało jako sensację.

W 2011 między poznańskim i warszawskim raperem doszło do spięcia. Paluch zaatakował Mesa w numerze „Gdybyś zwątpił w nas”, Typ odpowiedział jedynie wpisem na Facebooku, bo – jak zauważył – skontrował zarzuty Palucha na długo przed tym, jak ten je wysunął. – Trzeba być niezłym bystrzakiem, żeby promować swoją osobę dissem, którego kontrę MIAŁEM GOTOWĄ już półtora roku temu. Mam czas dla przyjaciół i dla fanów, dla kumpla i dla kobiety, na seks i na kaca, na kino i na lekturę, na myślenie o następnej płycie i koncerty z ostatniej, nie mam k***a czasu dla hejterów – uciął wówczas Mes.

Sprawdź też: Paluch odpowiada na słowa Łony, że nie miałby nic przeciwko raperowi – gejowi

Jeden z fanów zapytał Palucha, czy nie miał obiekcji związanych z tym, że pojawi się w tym samym numerze co reprezentant Alkopoligamii. Co na to szef BOR?

Nie miałem, bo to album Pezeta, którego szanuję i uważam, że w takich sytuacjach chowa się pierdoły do kieszeni. Rozumiem, że pytanie związane jest z sytuację sprzed 9 lat, ale tamten temat już dawno jest nieaktualny. Mesa też szanuję za rap – wyjaśnił autor „Czerwonego dywanu”.

Podczas piątkowego Q&A pojawił się także temat ewentualnych szans na współpracę Palucha z popowymi wokalistkami. Lata temu raper wytykał taką kooperację Fokusowi, który nagrał numer z Dodą, ale dziś podobne połączenie raczej nie wzbudziłoby już żadnych emocji. Zapytany o to, czy myślał, by nagrać kawałek z wokalistką z popowego topu, Paluch odparł:

Tak, były takie pomysły. Nawet kiedyś próbowaliśmy zaprosić Anię Dąbrowską na album, ale jak wiadomo nie doszło to do skutku. To było jakieś 5/6 lat temu. To był jeden jedyny raz. Jak wiecie nie jestem częścią żadnej wielkiej wytwórni i kolaboracje czasami są utrudnione.

Polecane


Share This