Paluch o Oliwce Brazil: „Nawija z większym pi***nięciem niż większość raperów”


2021.10.12

opublikował:

Paluch o Oliwce Brazil: „Nawija z większym pi***nięciem niż większość raperów”

fot. mat. pras.

Oliwka Brazil ma już ponad 820 tysięcy słuchaczy na Spotify w skali miesiąca i jest na dobrej drodze, by szybko przekroczyć milion. Raperka zaprezentowała dotychczas zaledwie jeden solowy singiel „Big Mommy”, ale na jej popularność wpływają też featuringi u Smolastego i Young Leosi. Ze względu na sposób funkcjonowania w mediach i teksty kawałków Oliwka bywa nazywana „polską Cardi B”. Artystka dorobiła się już grona krytyków, ale nie brak także pochwał pod jej adresem. Nie tak dawno autorkę „Big Mommy” propsował podopieczny Palucha Joda, teraz chwali ją także szef Biura Ochrony Rapu. Odpowiadając w nocy na pytania fanów, Paluch napisał o Oliwce:

Chyba brakowało takiego czegoś w polskim rapie. Raperki, która nawija ulicznie bez jakiejś damskiej cenzury i z większym pie***nięciem niż większość raperów.

Tym razem fani nie pytali Palucha o nową płytę, ale w Q&A pojawił się wątek ewentualnego kooperacyjnego krążka z innym raperem. Artysta mający na koncie krążek „Milion dróg do śmierci” nagrany z Kalim przyznał, że nie tylko jest w stanie ponownie nagrać album z innym raperem, ale wręcz były już takie pomysły, ale „nie wypaliły z różnych względów”.

Polecane

Share This