Paluch o relacjach z Ostrym i powodach, dla których wielokrotnie chciał przestać wydawać muzykę na szerszą skalę


2020.06.12

opublikował:

Paluch o relacjach z Ostrym i powodach, dla których wielokrotnie chciał przestać wydawać muzykę na szerszą skalę

fot. P. Tarasewicz

Pandemia wpłynęła nie tylko na koncertowe plany Palucha, ale także na jego twórczość. Kilka miesięcy temu raper zapowiadał, że w 2020 fani doczekają się jego solowego albumu, ale teraz poddaje to w wątpliwość. – Płyta mam nadzieję, że 2020 na jesień. Mam zarys albumu, ale teraz nie ma nastroju na pisaniepisał w marcu. Wczoraj odpowiadając na pytanie fana, kiedy usłyszymy pierwszy singiel, artysta odparł: – Mam nadzieję, że w tym roku coś wypuszczę.

Sprawdź też: Paluch o pieniądzach za zwrotki i swojej drodze na szczyt

W trakcie wieczornego Q&A artysta zapewnił, że o ile nie może obiecać kolejnego albumu z Kalim, to panowie będą jeszcze łączyć siły w studiu, przyznał też, że już czas na kolejną współpracę z Hemp Gru. O Ostrym artysta nie pisał w kontekście współpracy, ale na pytanie o relacje z łodzianinem, odpowiedział: – O.S.T.R. to zajebisty raper i ziomal.

Niestety, nie o wszystkich na scenie Paluch ma takie zdanie jak o Ostrym i to właśnie kondycja polskiej sceny była powodem, dla którego rozważał zmianę profesji. – Wielokrotnie miałem takie myśli, żeby zostawić robienie muzyki w takim wydaniu i zająć się czymś innym. Nie zostawiać nagrywek czy pisania, ale przestać wydawać muzykę na szerszą skalę. Powodów jest kilka, ale najważniejsze to klimat wewnątrzrapowy na scenie i trendy w hip-hopie – wyjaśnił artysta.

Polecane


Share This