Paluch o wspólnym projekcie Okiego, Young Igiego i Otsochodzi


2021.03.05

opublikował:

Paluch o wspólnym projekcie Okiego, Young Igiego i Otsochodzi

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Tego się nikt nie spodziewał. Trzy wielkie indywidualności współczesnej rap sceny połączyły siły w unikalnym i wyjątkowym projekcie! Otsochodzi, Young Igi i OKI stworzyli kolektyw OIO, który podczas wielu wspólnych sesji nagraniowych zarejestrował pełnowymiarowy studyjny materiał. Pierwszą odsłoną OIO jest singiel “Moonwalk” wyprodukowany przez Atutowego.

OIO to sceniczna supergrupa, stworzona przez trzy wyjątkowe indywidualności. Otsochodzi, Young Igi i OKI to reprezentanci młodego pokolenia, które bez kompleksów wdziera się na muzyczny parnas. Jako soliści należą do najpopularniejszych polskich raperów. Każdy z osobna – w krótkim czasie – osiągnął artystyczny sukces, zrzeszając wokół siebie miliony wiernych słuchaczy. Ich zespołowy projekt to wybuchowa mieszanka stylów i charyzmy, gdzie wspólnym mianownikiem jest próba przełamania muzycznych barier i nowatorskiego spojrzenia na polski hip-hop. Owocem wielu studyjnych sesji nagraniowych jest płyta, która ukaże się w pierwszej połowie 2021 roku.

O nowego reprezentanta 2020 fani zapytali Palucha. Ten nie pozostawił złudzeń na temat tego, co sądzi o wspólnym projekcie Otsochodzi, Young Igiegi i OKIego:

Sądzę, że to może być grube w ch*j. Trzech topowych raperów z różnymi stylówkami, którzy robią jeden wspólny album i maja mocna produkcje przy sobie – napisał szef BORu.

Polecane

Share This