Paluch odpowiada na zarzuty słuchacza: „masz ‚sicarios’ w nicku, to nie jesteś zbyt bystry”

Słuchacz doszukał się plagiatu w nowym singlu szefa BOR.


2022.03.15

opublikował:

Paluch odpowiada na zarzuty słuchacza: „masz ‚sicarios’ w nicku, to nie jesteś zbyt bystry”

fot. P. Tarasewicz

W ubiegłym tygodniu w sieci pojawiło się wideo do premierowego kawałka Palucha „Puch”. Wraz z premierą klipu w sklepie Biura Ochrony Rapu ruszyła przedsprzedaż szykowanego na 1 kwietnia albumu „Kompot”. Jeden ze słuchaczy doszukał się w „Puchu” plagiatu flow Meekza z kawałka „Like Me”, a także teledysku.

Czemu klip i flow p****ane od Meekza? klip 1:1 jak Meekz – „Like Me”. Się nie wykazałeś, Palec – napisał na Instagramie @szympek_sicarios.

Paluch nie pozostawił tej uwagi bez komentarza.

K***a 1:1 ? No nie sądzę. Flow po****ne od Meekza? Ja p***olę. Czyli cały UK Drill jest kopią Chicago. Ale masz „sicarios” w nicku, to nie jesteś zbyt bystry – stwierdził.

@szympek_sicario nie ustąpił i stwierdził, że skoro Paluch może wyśmiewać jego ksywkę, nawiązującą do Sentino, to i on może zadrwić z szefa BOR.

Nie, UK Drill nie jest kopią drillu z Chicago, są to dwa style, podobne do siebie, jednak inne. A przy*****lając sie do mojego nicku, mogę powiedzieć to samo o Tobie, że masz w ksywie duży palec u stopy, więc nie jesteś zbyt bystry – napisał, co Paluch zripostował słowami:

No i wyszło, jaki jesteś bystry. Ten klip to nie kopia tylko jest momentami podobny, ty morderco na zlecenie sicario loco w ch*j. Tak jak UK Drill to nie kopią tylko podobnym stylem. Ramię do kamery daje taki efekt. Ku***a, po co ja piszę z jakimś oszołomem. Sicario.

Poniżej znajdziecie klipy do „Puchu” i „Like Me” oraz post, pod którym wywiązała się dyskusja.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @paluchofficial

Polecane

Share This