Paluch, PlanBe i Holak na płycie Wudoe


2017.11.09

opublikował:

Paluch, PlanBe i Holak na płycie Wudoe

fot. mat. pras.

1 grudnia do sklepów trafi album zatytułowany „Niepamięć”. W.E.N.A. zdecydował się wydać materiał nakładem własnego labelu Wyższe Dobro. Wydawnictwo promują dotychczas dwa single – „2007” i „Ten stan”. W tym drugim kawałku gościnnie pojawia się PlanBe. Reprezentant QueQuality jest jednym z trzech artystów udzielających się na „Niepamięci”. W.E.N.A. zaprosił do współpracy także Palucha i Holaka, których usłyszymy w utworze „Zawsze mam”. Wśród producentów zaangażowanych w powstanie „Niepamięci” znaleźli się m.in. Oer, DJ B, Holak, Jordah oraz duet Voskovy. Swoje trzy grosze dorzucił także sam W.E.N.A..

Wersja sklepowa „Niepamięci” będzie zawierała 13 utworów. Na oficjalnej stronie Wudoe możecie składać preorderowe zamówienia na wydanie specjalne, wzbogacone o dodatkowy utwór, którego tytułu W.E.N.A. nie chce ujawniać.

„Niepamięć” będzie pierwszym krążkiem artysty od czasu wydania „Nowej Ziemi” w 2013 roku. Dwa lata później ukazały się jeszcze EP-ki – nagrana z Quizem „Monochromy” oraz będąca owocem współpracy z Sariusem i duetem Voskovy „Złe towarzystwo”.

Tracklista:

1. Intruz (prod. Voskovy, W.E.N.A.)
2. 1997 (prod. Amatowsky, Qmak)
3. Wściekłe psy (prod. Holak)
4. Zawsze mam czas ft. Holak, Paluch (prod. Brat Jordah)
5. Leniwe dni (prod. Holak, Bartek Tkacz)
6. 2003 (prod. HVZX, Łukasz Sylwestrzak)
7. W ruinach (prod. Holak)
8. Oasis (prod. Oer, Łukasz Sylwestrzak)
9. Ślady (prod. DJ B)
10. 2007 (prod. Amatowsky, Qmak)
11. Grant Hill (prod. HVZX)
12. Ten stan x PlanBe (prod. Johnny Beats)
13. Niebo na sekundę (prod. Maks Psuja, W.E.N.A.)

 

 

Polecane

Share This