Paluch rozwiewa wszystkie wątpliwości na temat Szpaka


2020.11.30

opublikował:

Paluch rozwiewa wszystkie wątpliwości na temat Szpaka

Przypomnijmy, że od momentu kiedy Szpaku założył własną wytwórnię GUGU i dołączył do chillwagonu wielu fanów zastanawiało się jak na całą sytuację zareagował Paluch. Szef BORu wielokrotnie pytany o Szpaka dyplomatycznie odpowiadał, że Simba nadal jest w ekipie BOR CREW, postanowił jedynie wydawać swoje płyty w stworzonym przez siebie labelu. Po wydaniu przez Palucha kawałka „Części zamienne” fani sugerowali, że raper z Poznania zawarł w nim wersy skierowane w stronę byłego podopiecznego. Wszelki wątpliwości co do tego rozwiał sam Szpaku, który podczas sesji Q&A przyznał, że dzwonił do Palucha upewnić się czy jego fani mają rację.

– Dużo osób pisało mi, że to niby jakiś diss na mnie, odezwałem się do Palucha i mówił, że nie, więc nie – komentował Szpaku.

Podczas tej samej sesji padło pytanie czy Szpaku nadal jest w BOR:

– Nie wiem. Nigdy nie planowałem odejść z BOR-u, nawet jak poszedłem na swoje. To pytanie do Palucha – odpowiedział Simba.

Dziś fani powinni być już w pełni usatysfakcjonowani. Paluch na swoim Instagramie opublikował wspólne zdjęcie ze Szpakiem i napisał przy nim:

– Jeb*ć hejterów 🖕🏼 GUGU X BOR.

Wszystko wskazuje na to, że panowie, wszystkie niedopowiedziane tematy, o ile w ogóle takie istniały, mają już wjaśnione.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @paluchofficial

Polecane


Share This