Paluch skomentował dołączenie Szpaka do chillwagonu


2020.06.18

opublikował:

Paluch skomentował dołączenie Szpaka do chillwagonu

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Aktywny ostatnio w relacjach z fanami Paluch zorganizował na swoim instagramowym profilu kolejną sesję Q&A. Artysta odniósł się do najgorętszego tematu na rapowej scenie w ostatnich dniach, czyli do zasilenia szeregów chillwagonu przez Szpaka. Przypomnijmy – opublikowany wczoraj singiel „robale” nie jest jednorazową przygodą reprezentanta BOR Crew z ekipą Borixona, tylko zapowiedzią stałej współpracy. Czy Paluch wiedział, że Szpaku dołączy do chillwagonu?

Sprawdź też: Szpaku na stałe w chillwagonie

Nie, nie wiedziałem – przyznał artysta. – Nie śledzę wszystkich gościnnych udziałów naszych Ziomali. Jeśli jest częścią chillwagon, to jego wybór – skomentował Paluch, dołączając do wpisu wymowne emoji, które zobaczycie poniżej.

Wśród niewielu pytań, na które odpowiedział tym razem Paluch, znalazły się także te związane z nowym materiałem. Artysta przyznał, że możemy spodziewać się jego premierowych kawałków prawdopodobnie dopiero jesienią, natomiast zapytany o to, w którą stronę pójdzie na nowej płycie, odparł:

Myślę, że nowy album będzie zróżnicowany z przewagą lżejszych numerów, ale jestem w trakcie pisania materiału i wszystko może się zmienić. Mniej będzie tego „podwórkowego” stylu – zadeklarował poznański MC.

Polecane


Share This