Paluch w nowym singlu Gedza. Album „Stamina” już w listopadzie


2020.10.22

opublikował:

Paluch w nowym singlu Gedza. Album „Stamina” już w listopadzie

fot. Bartek M

Gedz powraca z nowym materiałem. Wraz z singlem „Wenflon” z gościnnym udziałem Palucha wystartował preorder wyczekiwanej przez fanów „Staminy”. Premiera zaplanowana jest na drugą połowę listopada.

W ostatnim czasie zaobserwować można było wzmożony ruch ze strony NNJL. Na instastory Gedza są publikowane myśli, które wprowadzają słuchaczy w klimat nadchodzącego krążka. Featuring Palucha w singlu to nie pierwsza współpraca na linii NNJL x BOR i bynajmniej nie zaskakuje. Poznański raper nie jest jedynym z gości, którzy pojawią się na albumie.

Przez lata działań na scenie Gedz przyzwyczaił odbiorców do niezwykłej dbałości o fizyczne wydania swoich albumów. Odstępstwa od tego nie ma również w przypadku „Staminy”, która jest drugą płytą z trylogii zapoczątkowanej przez „Bohemę”. Oprawą graficzną zajęli się Lxny, Justozaur, Gedz oraz fotograf Adam Słaboń.

Album można już zamawiać na www.nnjl.pl. Limitowana wersja deluxe została wzbogacona o sześć bonus tracków, CD z instrumentalami oraz wlepki + piny.

 

 

Polecane

Share This