Paluch w nowym singlu Resta Dix37


2021.02.19

opublikował:

Paluch w nowym singlu Resta Dix37

Rest Dixon37 przygotowuje się do wydania albumu „WNM 3”, wieńczącego trylogię „WNM”. W sieci pojawiły się już dwa single promujące , a teraz warszawski raper zaserwował nam trzeci numer z albumu. W kawałku „Kocham dziś, nienawidzę jutro” gościnnie udzielił się Paluch, a za produkcję odpowiada duet Flame x Louis Villain. Klip jest dziełem Distortmedia. Nowy album Resta Dix37 „WNM 3” ukaże się na rynku 26 marca 2021 roku i ukaże się pod szyldem wytwórni Jongmena – Shotgun Label.

Moim zdaniem to najlepsza część na której naprawdę znajdziecie wszystko od klasycznych numerów po trapowe bangery. Na albumie zagościła czołówka polskiej sceny. Dużo osobistych treści oraz mocnych numerów, które zagoszczą na waszych głośnikach – zapowiada album Rest Dixon37.

SPRAWDŹ TAKŻE: Nie tylko Rest – kolejny reprezentant Dixon37 zapowiada solowy album

Rest nie tylko rapuje, ale również uprawia sporty – walczył nawet podczas jednej z gal FFF MMA. Zanim jednak Rest zadebiutował w FFF, miał okazję sprawdzić się m.in. w treningowym pojedynku z Popkiem. Nie tak dawno w rozmowie z Michałem Rogozińskim reprezentant Dixon37 wspomniał, jak w 2018 roku sparował z Popkiem przed jego walką z Erko Junem. Przypomnijmy: po porażce z Bośniakiem raper zdecydował się zakończyć przygodę z KSW. Obecnie Popek przygotowuje się do walki z Kizo na Fame MMA 9.

Odwzorowali sobie gdzieś, że mogę przypominać gabarytami Erko Juna. Wzrostowo podobnie, byłem też wtedy trochę większej postury, bo kulturystyka miała przewagę nad sportami walki. Pomyśleli, że mogę się podobnie ruszać. No i był ten sparing, poszedł jak poszedł – śmieje się Rest – Mam z Popkiem trzy kawałki, a on po sparingu podziękował mi i powiedział, że miło było mu mnie poznać. Fajnie, że mam z nim trzy kawałki, a on mnie poznał. W drugiej rundzie mnie obalił, chciałem mu zrobić młotka, on wszedł mi pod rękę i wyłapał łokieć na głowę. Niestety ta głowa została rozcięta i musieliśmy skończyć. Niefortunnie, bałem się, że w ogóle nie będzie mógł wyjść do walki. Rozciąłem mu głowę dwa tygodnie przed walką – wspomina artysta.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This