Paluch: „Większa część z tych co jest dziś czysta, swoje już zjadła i im głowy podziurawiło”


2019.08.17

opublikował:

Paluch: „Większa część z tych co jest dziś czysta, swoje już zjadła i im głowy podziurawiło”

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Przed tygodniem Paluch przyznał, że przeraża go ilość narkomanów na polskiej scenie rapowej. Wypowiedź artysty wywołała w sieci sporo zamieszania, odnosili się do niej m.in. goście CGM Rap Podcastu. Teraz raper wraca do tematu, ciesząc się, że udało mu się zwrócić uwagę na ważny problem.

Tej, ale nawet spoko, że jak taki zwykły typek jak ja powie głośno o tym, że „j***ć twarde narkotyki”, to zaczyna się jakaś dyskusja. Wielu raperów ma podobne zdanie, ale większość boi się gównoburzy związanej z wypowiadaniem tego na głos – komentuje artysta.

Jest wielu czystych raperów w grze. Garstka nie p***ała nigdy, a większa część z tych co nie biorą, jest dziś czysta, bo już swoje zjedli i im głowy podziurawiło. Odwyki, detoksy, wszywki, grupy i terapie to norma w tym „biznesie”. Trzymam kciuki za ziomali wkręconych mocno w temat, żeby potrafili kontrolować swoje rekreacyjne „ćpanko”. W kwestii palenia trawy jestem dość liberalny (nie palę od dawna i nigdy nie byłem wytrawnym palaczem), szczególnie w medycznych przypadkach. Uważam też, że więzienie za palenie to jakiś absurd – przyznaje raper.

Tagi


Polecane

Share This