Paluch z rozbrajająco szczerymi radami dla wszystkich, którzy są spróbować swoich sił w rapie


2021.09.12

opublikował:

Paluch z rozbrajająco szczerymi radami dla wszystkich, którzy są spróbować swoich sił w rapie

fot. mat. pras.

W piątek w sieci pojawił się premierowy singiel Palucha „Na chłodno”. Fani liczący, że utwór zapowiada następcę „Nadciśnienia”, musieli obejść się smakiem, ponieważ z informacji prasowej towarzyszącej klipowi jednoznacznie wynika, że to luźny singiel. Nie oznacza to oczywiście, że szef BOR nie pracuje nad nowym albumem. Podczas wczorajszego Q&A artysta zdradził, że „pracuje nad tym, żeby w tym roku album został wydany”.

Paluch jest dziś zdecydowanie jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce. Jego droga na szczyt była jednak długa i wyboista, raper stosunkowo niedawno zrezygnował z etatowej pracy, ale zrobił to dopiero w momencie, w którym miał ugruntowaną pozycję na scenie. Zapytany o to, jakie rady ma dla młodych ludzi chcących spróbować swoich sił w rapie, artysta podkreśla, by mieli z tyłu głowy świadomość, że kariera może im nie wypalić.

Znajdźcie normalną pracę, skończcie szkołę, poznajcie trochę życia, nie bądźcie życiowymi pi**ami. To może się przydać jak wam raczej z rapu hajs nie wpadnie – przyznał raper.

Polecane

Share This