Paluch zapowiedział nowy singiel


2018.08.01

opublikował:

Paluch zapowiedział nowy singiel

foto: mat. pras.

Paluch rozpoczyna miesiąc od dobrych wieści dla fanów. – Pierwszy numer oraz tytuł kolejnego albumu jeszcze w sierpniu – poinformował artysta, zapowiadając tym samym następcę ubiegłorocznej „Złotej owcy”.

Poprzedni krążek Palucha potrzebował niespełna miesiąca, by pokryć się platyną. Mimo iż album ukazał się w dopiero w drugiej połowie listopada, nie przeszkodziło mu to wejść do Top 5 najchętniej kupowanych płyt w Polsce w całym 2017 roku. Czy kolejny powtórzy ten sukces?

Mimo wypełnionego kalendarza koncertowego i zajęć związanych z własną karierą oraz prowadzeniem wytwórni, Paluch znajduje czas, by pojawiać się gościnnie u innych artystów. W sieci właśnie pojawił się klip Loga Dzielnicy z jego udziałem. Kawałek „Chcę to da się” zapowiada planowany na październik materiał grupy.

 

 

Paluch i Kali nagrają kolejną płytę?

Fani obu artystów wciąż liczą na kontynuację „Miliona dróg do śmierci”. Temat wraca często w wywiadach, których udzielają Paluch i Kali. Poznaniak przyznał niedawno, że współpraca z Kalim nie należała do najłatwiejszych.

– Na razie nie ma tego w planach. Są jakieś tam rozmowy delikatne, a może tego, a może tamtego. Jesteśmy dość mocnymi indywidualistami. Kali robi to po swojemu, ja to robię po swojemu. Te podobieństwa oczywiście są, ale każdy ma swoją “lotkę” i nie wiem, czy mielibyśmy siły, żeby to jeszcze raz zrobić. Pamiętam, jak pracowaliśmy nad tym, ile było tarć przy “Milionie dróg do śmierci”. Nie była to najłatwiejsza praca – przyznawał kilka miesięcy temu w wywiadzie dla Rap News artysta.

Więcej zapału w sprawie kolejnej wspólnej płyty wykazuje Kali. – Palucha namawiam już dłuższy czas, nawet nie zważając na to, że w moim przypadku też byłoby ciężko z czasem – powiedział Kali w wywiadzie udzielonym Proceente. – Mam nadzieję, że ten wspólny singiel (“Opary” przyp. red.), gdzieś tam poruszy w nas tę chęć ponownego nagrania albumu razem, bo byłaby to z*** sprawa. Ja Palucha namawiałem chyba rok temu, albo nawet dłużej, ale on był wtedy tak zalatany, że powiedział wprost, że nie ma czasu i może kiedyś w przyszłości. Ale teraz, jak się widzieliśmy na tym klipie, padło kilka zdań na ten temat i wygląda na to, że oboje mamy na to chęć – dodał raper.

Polecane

Share This