Paluch zdradził ile kosztuje go wydanie płyty. Suma robi wrażenie


2021.03.04

opublikował:

Paluch zdradził ile kosztuje go wydanie płyty. Suma robi wrażenie

fot. W. Ekonomiuk / CGM.pl

Paluch zapowiedział niedawno, że nie wyklucza pojawienia się w programie typu talk show. Wiemy, że raper kilkukrotnie odmawiał Kubie Wojewódzkiemu, za to przyjął zaproszenie Rafała Paczesia, pojawiając się w jego „Pacześ Show”. Wśród tematów poruszonych w rozmowie nie mogło zabraknąć budzącej nadal sporo kontrowersji kwestii pieniędzy w rapie.

SPRAWDŹ TAKŻE: Paluch: „Wiele było sytuacji, gdzie ludzie próbowali coś ugrać na znajomości ze mną”

Paluch zdradził w rozmowie, że średnio jego płyta powstaje mniej więcej przez 7-8 miesięcy, co wydaje się być w miarę naturalnym okresem czasu. Ciekawe natomiast jest to, że Paluch stwierdził, że wydanie krążka to dla niego koszt około pół miliona złotych.

– Nie wiem czy to dużo czy nie. Jak na rap chyba sporo – powiedział Paluch.

Dlaczego Paluch nie wystąpił do tej pory w reklamie?

– Nigdy nikt nie dał mi takich pieniędzy, żebym w to poszedł. Wymagają ode mnie czegoś, czego ja nie zrobię za żadne pieniądze. Zgłasza się jakaś marka alkoholu i proponuje mi utwór do nagrania, który będzie promował alkohol. Jest to utwór z innymi artystami. Jeden z tych artystów mi się nie podoba i albo go wyrzucą albo ja w to nie wchodzę. Nieważne ile dadzą pieniędzy. Nienawidzę robić czegoś na siłę – powiedział szef BOR.

Talk show Rafała Paczesia możecie zobaczyć na OTTWOW.com.

Polecane

Share This