Papa Roach w Polsce


2012.08.23

opublikował:

Papa Roach w Polsce

Na fali niegasnącej popularności juz wkrótce do Polski przybędzie legenda rocka Papa Roach! 24 listopada w warszawskiej Progresji polscy fani będą mogli odśpiewać największe przeboje zespołu: „Last Resort”. Between Angels And Insects”, „She Loves Me Not” czy „Forever”. Prosto ze słonecznej Californii grupa przywiezie do nas muzykę z gorącego jeszcze albumu „The Connection”, który ukaże się już 2 października.

Albumy tego zespołu zazwyczaj pokrywały się złotem lub platyną, a ich sprzedaż przekroczyła już dawno ponad 15 milionów płyt na całym świecie.

 

Od czasu kiedy Papa Roach po raz pierwszy stanęli na scenie jako zespół w szkolnym konkursie talentów, brawurowo wykonując utwór Jimmiego Hendrixa „Fire” minęło prawie 20 lat! W tamtym czasie panowie nie zdawali sobie pewnie sprawy z tego jak potoczy się ich kariera – 6 albumów studyjnych i siódmy w drodze! Trasy koncertowe u boku Incubus czy Deftones, bardzo pomogły zespołowi w karierze, ale bardzo szybko Papa Roach zyskał własną publikę, wierną im do dziś. Przez lata muzyka tego zespołu ewoluowała.

Pierwsze płyty utrzymane były w klimatach nu metalu, rap metalu, potem kolejne prezentowały hard rocka, heavy metal czy post – grunge. Wraz z płytą „Metamorphosis” w 2009 roku zespół przeszedł kolejną transformację – było znowu mocniej i jeszcze szybciej.

Wokalista Jacoby Shaddix o muzyce Papa Roach: „Jesteśmy zespołem, który krąży pomiędzy metalem, hardcorem, punk rockiem i popem. Staramy się to wszystko zgrabnie połączyć„. Dla muzyków balansowanie pomiędzy stylami jest naturalną rzeczą. Są oczywiście i takie elementy, które się nie zmieniają, ale delikatne metamorfozy czynią Papa Roach jeszcze bardziej interesującym i zaskakującym.

Papa Roach

support

24.11.2012

Warszawa, Progresja

Otwarcie bramek – 19:00

Start – 20:00

 

Bilety w cenie: 100 zł przedsprzedaż / 120 zł w dniu koncertu

Polecane

Share This