Papa Roach w Stodole (KONKURS)


2011.06.28

opublikował:

Papa Roach w Stodole (KONKURS)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, amerykańska formacja Papa Roach wystąpi w Polsce tylko raz. Zagrają już 30 czerwca w Warszawie w klubie Stodoła.

Niestety termin koncertu na Przystanku Woodstock kolidował z innymi planami zespołu i nie uda im się tam dotrzeć aby odebrać Złotego Bączka. Nagrodę odbiorą w trakcie koncertu w Stodole. Będzie to dla nich z pewnością ważny moment ponieważ swój poprzedni koncert w Polsce wciąż uważają za… najlepszy w całej karierze!

W wielu wywiadach podkreślali, że nigdy nie grali dla takiej publiczności i że trudno im będzie to kiedykolwiek przebić. Tobin Esperance: „Woodstock to było największe show, na jakim graliśmy. Ciężko będzie je pobić, nie znaczy to jednak, że w zamkniętym klubie sobie odpuścimy. Ponownie chcemy roznieść polską publikę. Na koncercie nie zabraknie nowych piosenek, będzie też więcej improwizacji w numerach. Nie mogliśmy doczekać się powrotu do Polski i na pewno nie zawiedziemy fanów”.

Wspólnie z Klubem Stodoła przygotowaliśmy konkurs dla fanów Papa Roch. Tym razem wygrana jest bardzo atrakcyjna i trudno ją przeliczyć na jakiekolwiek pieniądze. Tylko dwóch szczęśliwców ma szansę na osobiste spotkanie z zespołem przed czwartkowym koncertm w Warszawie. Uznaliśmy, że tem razem pytanie będzie trudne, a odpowiedź (bez pudła) znać będą jedynie prawdziwi fani Papa Roach…By wygrać, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: ile razy podczas koncertu na zeszłorocznym Przystanku Woodstock Jacoby Shaddix skoczył ze sceny w tłum?Na odpowiedzi czekamy dziś (28 czerwca) do północy pod adresem: promocja@stodola.pl. W temacie maila należy koniecznie wpisać „Konkurs – CGM.pl”, a w treści, poza prawidłową odpowiedzią należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Jedna osoba może udzielić tylko jednej odpowiedzi, zgłoszenia dublujące się, nadsyłane z różnych adresów mailowych nie będą w ogóle brane pod uwagę w losowaniu.Wyniki zostaną ogłoszone jutro na profilach Facebook CGM.pl i Klubu Stodoła. Powodzenia!

PAPA ROACH

Julien K, Rhyme, Generation on Dope30 czerwca 2011

Klub Stodoła

Ul. Batorego 10

Otwarcie drzwi: 19:00

Ceny biletów: 120 zł

Punkty sprzedaży biletów: Kasa klubu Stodoła (ul Batorego 10, 22

825 60 31, czynna: pn-pt 9:00-21:00, sob 9:00 14:00) oraz Sklepy Media Markt,Saturn, Bileterie Empik oraz punkty sprzedaży Ticketpro (www.ticketpro.pl) i Eventim (www.eventim.pl) na terenie całego kraju.

Organizator koncertu: Klub Stodoła

Polecane

Share This