Parę wstydliwych sytuacji Białasa


2018.09.04

opublikował:

Parę wstydliwych sytuacji Białasa

foto: Artek Kowal

W weekend w sieci pojawiła się zapowiedź nowego singla Białasa i Lanka. Utwór zatytułowany „Milion długu” będzie drugim kawałkiem promującym planowaną na 5 października płytę „HYPER2000”. Premiera piosenki oraz towarzyszącego jej teledysku już jutro.

Jakie tematy Białas poruszy w „Milionie długu”? – Opowiem wam o paru wstydliwych dla mnie sytuacjach, o których nigdy nie rapowałem, ale czuję, że jestem wam to winien – deklaruje na Instagramie Białas.

Artysta zilustrował swój post zdjęciem z przeszłości, pisząc: – Patrząc na to zdjęcie, na pierwszy rzut oka można się zaśmiać i pomyśleć, że dobrze się bawię. Niestety. W rzeczywistości uśmiech na zdjęciu nie świadczy o odczuwaniu szczęścia, a raczej o ukrywaniu smutku, kompleksów, frustracji i całej gamy negatywnych emocji, które regularnie podlewane litrami alkoholu potrafią zrujnować życie w zawrotnym tempie. Tak też było w moim przypadku. Gdyby nie szczerość i pomocna dłoń najbliższych mi ludzi, możliwe, że dziś siedziałbym dokładnie w tym samym miejscu co na zdjęciu i prawdopodobnie robił to samo (i wyglądał już jak miliard długu).

 

Patrząc na to zdjęcie, na pierwszy rzut oka można się zaśmiać i pomyśleć, że dobrze się bawię. Niestety. W rzeczywistości uśmiech na zdjęciu nie świadczy o odczuwaniu szczęścia, a raczej o ukrywaniu smutku, kompleksów,frustracji i całej gamy negatywnych emocji, które regularnie podlewane litrami alkoholu potrafią zrujnować życie w zawrotnym tempie. Tak też było w moim przypadku. Gdyby nie szczerość i pomocna dłoń najbliższych mi ludzi, możliwe, że dziś siedziałbym dokładnie w tym samym miejscu co na zdjęciu i prawdopodobnie robił to samo (i wyglądał już jak miliard długu). Jutro premiera singla w którym opowiem Wam o paru wstydliwych dla mnie sytuacjach, o których nigdy nie rapowałem, ale czuję, że jestem Wam to winien. Do jutra!

Post udostępniony przez BIAŁAS SBM (@bialas_h8me)

Na podstawową wersję „HYPER2000” złoży się 12 kawałków. Ile trafi na wydanie dostępne w przedsprzedaży? Tego nie wiemy, ale SB Maffija Label obiecuje najbogatszy preorder w historii. Krążek można już zamawiać ze sklepu SBStuff.pl.

Oto tracklista płyty:

01. Cyka blyat
02. Przestań się bać
03. Polack
04. Milion długu
05. Prawdziwy Trap
06. Blizny na rękach
07. Unplugged
08. Karmamachanam
09. Kochaj nas i żegnaj
10. Lustra
11. Tlen
12. Upadły demon

Polecane

Share This