Parias zaprasza na Hip Hop Arenę


2011.05.19

opublikował:

Parias zaprasza na Hip Hop Arenę

Parias, czyli projekt Eldo, Włodiego i Pelsona wydał w tym roku długo oczekiwaną płytę. Krążek został bardzo ciepło przyjęty, a cała trójka już 17-go czerwca wystąpi na festiwalu Hip Hop Arena w Łodzi.

W dniach 17 i 18 czerwca w Łodzi odbędzie się Hip Hop Arena 2011, pierwsza edycja Międzynarodowego Festiwalu Kultury Hip Hop. To nowa pozycja na polskiej mapie festiwalowej, która będzie promowała kulturę młodzieżową. Organizatorzy, Fundacja Animacji Kultury i Sportu Impet wraz z Centrum Informacji Kulturalnej w Łodzi postawili nie tylko na muzykę, ale również na promocję urban art, street fashion oraz sportu.

Już w pierwszej połowie czerwca na łódzkim obiekcie sportowym SKS Start zagoszczą takie legendy hip hopu jak Cunninlynguists, EPMD, Dilated Peoples i Atmosphere! Obok międzynarodowych gwiazd na scenie pojawią się również polscy wykonawcy: O.S.T.R., Grubson, HIFI Banda, Parias, Warszafski Deszcz oraz Pokój Z Widokiem Na Wojnę, DwaZera, Brahu, Diox, Echinacea, P.M.M., Afront, Dwa Sławy, Zarys Zdarzeń, Har-Q & Dj Cider, Hryta, Kas Solo.

Do współpracy zaproszono legendę polskiego hip hopu, łódzkiego producenta i muzyka, Adama Ostrowskiego, który objął stanowisko Dyrektora Artystycznego festiwalu. O.S.T.R. od lat zaangażowany w promocję zarówno rodzinnego miasta Łódź jak i polskiego hip hopu na świecie, jest gwarancją nie tylko najwyższej jakości wykonawców, ale również sukcesu komercyjnego imprezy. – Hip Hop Arena 2011 to nie tylko kolejny festiwal z raperami w tle. To symbol pewnej przemiany, która zachodzi w naszym społeczeństwie. Ogromnie mnie cieszy fakt, że mogę współpracować z takimi doświadczonymi ludźmi pełnymi zapału i fantastycznych pomysłów. W mieście, które kocham, robiąc to co jest moją pasją przyczyniam się nie tylko do promocji samego rapu, ale też kultury, która przez lata spychana była na boczny tor – mówi Adam Ostrowski. – Dziś, tworzymy historię integrując społeczność lokalną oraz instytucje publiczne w Łodzi, jednocząc młodych Europejczyków poprzez ich pasję i hobby – dodaje O.S.T.R.

Polecane

Share This