Parkway Drive jesienią w Polsce


2013.07.19

opublikował:

Parkway Drive jesienią w Polsce

Parkway Drive uznawany jest obecnie za jeden z najważniejszych metalcore`owych zespołów na świecie. Muzycy mają na koncie cztery albumy, w tym najnowszy, wydany w 2012 roku „Atlas”. Parkway Drive znani są przede wszystkim ze świetnych występów na żywo, dzięki czemu zyskali sobie oddanych fanów na całym świecie, w tym także w Polsce.

Na 26 lipca tego roku zaplanowana jest premiera najnowszego (trzeciego) albumu We Came As Romans – „Tracing Back Roots”. Płyta powstawała w Los Angeles pod okiem Johna Feldmanna, znanego ze współpracy m.in. z The Used czy Black Veil Brides. Koncertowo zespół dzielił już scenę z wykonawcami pokroju August Burns Red, Megadeth, NOFX , Suicide Silence czy The Devil Wears Prada.

Memphis May Fire  pochodzi z Dallas w Texasie i ma na swoim koncie trzy albumy. Ostatni, „Challenger”, został wydany w 2012 roku i zebrał świetne recenzje, m.in. na Ultimate-Guitar.com czy Alternative Press.

Like Moths To Flames wśród swoich inspiracji wymieniają m.in. Bring Me The Horizon, The Devil Wears Prada i Miss May I. W dyskografii muzycy mają dwa albumy – debiutancki „When We Don’t Exist” z 2011 roku i „An Eye For An Eye” z 2013.

Koncert będzie częścią trasy Vans Off The Wall Music Night. Bilety są już w sprzedaży. Można je kupić klikając poniższy button.

Polecane

Share This