Pati Yang, Stasiak, Envee, Pawbeats i inni na nowej EP-ce Natalii Nykiel


2015.05.19

opublikował:

Pati Yang, Stasiak, Envee, Pawbeats i inni na nowej EP-ce Natalii Nykiel

9 czerwca ukaże się EP-ka zawierająca remiksy utworów z płyty „Lupus Electro” Natalii Nykiel. Za przygotowanie nowych wersji odpowiadają Envee, Ipnops (The Dumplings), Pati Yang, Pawbeats, R.A.U. (w remiksie gościnnie usłyszymy Stasiaka) i Fonai.

Do współpracy przy remiksach udało nam się zaprosić naprawdę wspaniałych ludzi i artystów, których od lat cenię lub tych, których poznałam stosunkowo niedawno i których twórczość zrobiła na mnie wrażenie. Każdy reprezentuje inną jakość, inny koloryt, zupełnie inny styl muzyki.

Cieszy mnie, że wszyscy zaproszeni goście bez wahania postanowili skonfrontować się z moimi piosenkami. Zawsze fascynowało mnie jak pod różnym kątem można podejść do jednego utworu…

To, co dostaliśmy od poszczególnych producentów to ich własne spojrzenie na  fragmenty „Lupus Electro”. Dzięki nim te numery zaczęły żyć trochę innym życiem, dostały rumieńców – komentuje Natalia Nykiel.

Tracklista:

1. Rzeźba – Ipnops (The Dumplings) Remix

2. Rzeźba – Envee shape Remix

3. Pół dziewczyna – Pawbeats Remix

4. Bądź duży – R.A.U ft. Stasiak Remix

5. Wilk – Fonai Remix

6. Bądź duży – Pati Yang Group Remix

Już na początku kwietnia Natalia zdradziła nam pierwsze informacje na temat nadchodzącej EP-ki. Przypominamy krótką rozmowę artystki z Arturem Rawiczem.

Polecane

Share This