„Patrycja Markowska na żywo” – koncertowe wydawnictwo już w sprzedaży


2015.04.14

opublikował:

„Patrycja Markowska na żywo” – koncertowe wydawnictwo już w sprzedaży

Blisko dwie godziny materiału wideo, na które złożyły się koncert z łódzkiej wytwórni oraz dodatki, a także płyta CD z największymi przebojami artystki w wersjach live – oto zawartość nowego wydawnictwa Patrycji Markowskiej. Album zatytułowany „Patrycja Markowska na żywo” ukazał się zarówno w formie DVD CD jak i w postaci samego CD.

W 2013 Patrycja wydała płytę pt. „Alter Ego”, która została doceniona przez recenzentów i publiczność, a przez fanów została okrzyknięta najlepszą w karierze artystki. Sukces trasy koncertowej promującej ten album stał się inspiracją do rejestracji i wydania koncertu w formacie DVD.

Koncert Patrycji Markowskiej to niczym dobry film: zaskakuje zwrotami akcji, trzyma w napięciu a ekscytacja przeplata się z melancholią. Wszystko za sprawą charyzmatycznych bohaterów, efektownych ujęć i znakomitej ścieżki dźwiękowej – czytamy w informacji prasowej towarzyszącej premierze wydawnictwa.

Na płytach znajdziemy zapis występu, który odbył się 1 października 2014 w łódzkim klubie Wytwórnia. Na scenie nie zabrakło gości – artystkę wsparli Artur Gadowski, wokalista zespołu Ira oraz Wojtek Horny, muzyk znany z m.in. z grupy O.N.A.

Poza koncertem na DVD znajdziemy także bonusy pokazujące najważniejsze momenty z koncertowego życia zespołu wraz z unikatowymi materiałami z prób bardzo rzetelnie oddające tamtejszą, rock`n`rollową atmosferę.

Polecane

Share This