Paul Simon i Sting przyjadą, ale… w innym terminie


2014.09.19

opublikował:

Paul Simon i Sting przyjadą, ale… w innym terminie

W marcu 2015 roku Paul Simon i Sting (na zdjęciu) ruszą we wspólną trasę koncertową. Pierwszy występ odbędzie się 13 marca w krakowskiej Arenie. Wcześniej koncert zapowiadano na 12 marca. Bilety trafią do sprzedaży 19 września o 9.00.

Pomysł na wspólną trasę tych dwóch długoletnich przyjaciół zrodził się na pierwszym wspólnym koncercie na rzecz Fundacji Robin Hood w 2013 roku. Obaj artyści znani są z twórczości w wielu gatunkach muzycznych oraz z tego, że cieszą się uznaniem wielu pokoleń fanów.

Wspólna trasa po Ameryce Północnej na początku tego roku pokazuje, że są to niezwykłe koncerty dwóch fantastycznych artystów, ikon muzyki zarówno pod względem twórczości jak i wykonania. Koncerty są mieszanką pięknych głosów, wspaniałej muzyki zespołów towarzyszących, najbardziej popularnych utworów wykonywanych zarówno wspólnie jak i osobno.

Setlista, w której znajduje się ponad 30 piosenek I zawiera takie utwory jak „Boy In The Bubble”, „Fields of Gold”, „Driven To Tears”, „Mother & Child Reunion”, „Desert Rose”, „Every Breath You Take”, „The Boxer”, „Diamonds On The Soles of Her Shoes”, sprawiła, że koncerty te były w Ameryce Północnej najwyżej oceniane zarówno przez media jak i fanów.

Polecane

Share This