Paula Roma nagrała znakomity numer z Rosalie.


2022.04.08

opublikował:

Paula Roma nagrała znakomity numer z Rosalie.

Foto: Ola Bodnaruś

PAULA ROMA, kolejny raz częstuje nas wspaniałym alternatywnym brzmieniem, zaskakuje zaproszeniem do duetu Rosalie. – nietuzinkowej i utalentowanej artystki z nurtu współczesnego R&B.

Obdarzona jasnym srebrzystym wokalem Rosalie. w utworze, działa jako przeciwwaga do ciemnego głosu PAULI ROMY idealnie dopełniając tę historię.

PAULA ROMA o utworze Przez przypadki:

– Wzloty i upadki, czyli słodko-gorzka miłość. Wsłuchując się w utwór doświadczamy czegoś na kształt powolnego zanurzania się, po to, aby na refrenie móc wzlecieć niczym w młodzieńczej, pierwszej fazie miłości.

 

Nakręcony w nocnej scenerii klip symbolizuje spotkanie dwóch kobiet, które podczas swojej drogi mijają się, ukazując kontrast pomiędzy bielą a czernią uczuć. Dynamiczne przejścia między scenami pokazują burzliwą drogę do akceptacji siebie w długiej relacji.

Obraz stworzony został przez Mort Video w reżyserii Marty Bijan, a najciekawsze momenty na fotografiach uwieczniła Ola Bodnaruś.

PAULA ROMA jest znana z bardzo dobrze przyjętej przez rynek muzyczny Ep-ki „Cześć, tu PAULA ROMA” oraz ostatniego singla „Uziemienie”. Jest autorką tekstu Przez przypadki oraz współautorką kompozycji, którą stworzyła wraz z Jurkiem Zagórskim, producentem utworu.

Polecane

Share This