Paulina Kut w nowym teledysku Dollz parodiuje występy w talent show


2014.12.09

opublikował:

Paulina Kut w nowym teledysku Dollz parodiuje występy w talent show

„Czy ktokolwiek?” to pierwszy teledysk promujący świeżą EPkę zatytułowaną „Taa…” zespołu Dollz (dawniej Dolls Insane). Obraz został nakręcony w warszawskim Teatrze Kamienica dzięki uprzejmości dyrektora Emiliana Kamińskiego. Wokalistka Dollz wydała mi się dość oryginalną i ciekawą postacią. I z tego co widziałem w materiale, lubi ją kamera. Cieszę się, że mogłem pomóc – mówi znany aktor.

Paulina Kut tym razem wciela się w różne postacie występując na scenie teatru przed diabolicznym, trzyosobowym jury. Przypomina to kilka sytuacji z życia intrygującej wokalistki, a dokładniej występy w telewizyjnych talent show.

Teledysk jest artystycznym eksperymentem, ponieważ łączy w sobie sztukę filmową i malarską. Zostały w nim wykorzystane obrazy Jarosława Rymarza, które w klipie nabrały życia. Surrealistyczne malowidła doskonale współgrają z mroczną niezwykłością Pauliny. Za reżyserię odpowiada Maciej Pawełczyk, a za zdjęcia Jakub Jakielaszek.

Przy okazji dodamy, że już 11 grudnia Dollz zagra koncert we Wrocławiu w klubie „Sanatorium kultury”. Zespół wykona cały swój repertuar wraz z magicznym utworem „Bile Bur Gorne”, który można było usłyszeć w czołówce programu „Kossakowski. Szósty zmysł”.

Polecane

Share This