Pawbeats o Bedoesie: „Nikt u nas w mieście mu nie pomagał, ze mną włącznie”


2021.05.18

opublikował:

Pawbeats o Bedoesie: „Nikt u nas w mieście mu nie pomagał, ze mną włącznie”

foto: kadr z wideo

25 maja do sklepów trafi nowy album Pawbeatsa zatytułowany „Nocna”. Artysta promuje album nie tylko kolejnymi singlami, ale również wzmożoną aktywnością w mediach społecznościowych. Jak zwykle u Pawbeatsa – nie brakuje żartów, w tym pokazu dystansu do siebie i swojej twórczości. Przez pewien czas producent utrzymywał, że w preorderze zamówiono kilkanaście egzemplarzy „Nocnej”, choć ostatnio wreszcie przyznał, że liczba płyt kupionych przez fanów przebiła wysokość preorderu „Utopii”.

Nocną promują dotychczas cztery single – „Lodospady” z Michałem Szczygłem, „Kłam” z Qrym i Hanią Sztachańską, „Niemożliwość pożegnań” z Biszem oraz „Azyl” z VNM-em i Zuzą Jabłońską. Wiadomo także, że w jednym z kolejnych klipów Pawbeatsa pojawi się europejska gwiazda filmów dla dorosłych Little Caprice.

Podczas wczorajszych Q&A jeden z fanów zapytał Pawbeatsa jakie są jego relacje z Bedoesem i co sądzi na temat jego najnowszego albumu. Producent nie odpowiedział wprost na zadane pytanie, ale stwierdził, że jest pod wrażeniem jak wiele Bedoes osiągnął zupełnie sam, bez wsparcia nikogo z ich miasta.

– Chylę czoła przed chłopakami z SB, że zauważyli ten potencjał pierwsi – napisał producent.

Polecane

Share This