Pawbeats rusza w trasę po operach i filharmoniach


2019.07.23

opublikował:

Pawbeats rusza w trasę po operach i filharmoniach

fot. mat. pras.

Właśnie ukazał się minidokument, w którym Pawbeats Orchestra zapowiada trasę w kilkunastu miastach w Polsce. Wśród sal muzycznych są m.in. Sala Ziemi w Poznaniu, Opera Nova w Bydgoszczy, Filharmonia w Szczecinie czy ICE w Krakowie.

Inicjatorem projektu jest Marcin Pawłowski – bydgoski producent i kompozytor działający pod pseudonimem Pawbeats, który zaprasza do gościnnego udziału w swoich koncertach wokalistów i raperów, z którymi do tej pory współpracował. Podczas koncertów na trasie pojawią się między innymi: Grubson, KęKę, Igor Herbut, Zeus, Bisz czy VNM i wielu innych wykonawców.

Po opublikowaniu zapowiedzi koncertu, producent na swojej stronie napisał: – Rozpoczyna się najważniejszy moment w mojej koncertowej działalności. Jestem dumny i szczęśliwy, że możemy grać naszą muzykę w takim składzie i w takich miejscach.

Pawbeats Orchestra to pierwszy w Polsce stale koncertujący projekt producencki związany z hip-hopem. Na jednej scenie w towarzystwie live bandu wystąpią wokaliści, raperzy, a także orkiestra smyczkowa. W zapowiedzi koncertu czytanej przez Tomasza Knapika udział wzięli zaproszeni artyści, muzycy zespołu, zaprzyjaźnieni z projektem twórcy internetowi a także słuchacze.

Polecane

Share This