Pawbeats z mistrzowskim punchem wymierzonym w Tomba


2021.05.10

opublikował:

Pawbeats z mistrzowskim punchem wymierzonym w Tomba

fot. P. Tarasewicz

25 maja do sklepów trafi nowy album Pawbeatsa zatytułowany „Nocna”. Artysta promuje album nie tylko kolejnymi singlami, ale również wzmożoną aktywnością w mediach społecznościowych. Jak zwykle u Pawbeatsa – nie brakuje żartów, w tym pokazu dystansu do siebie i swojej twórczości. Przez pewien czas producent utrzymywał, że w preorderze zamówiono kilkanaście egzemplarzy „Nocnej”, choć ostatnio wreszcie przyznał, że liczba płyt kupionych przez fanów przebiła wysokość preorderu „Utopii”. Wczoraj natomiast podekscytowany nadchodzącą premierą stwierdził:

Super jest to uczucie, gdy włączasz sobie swój skończony album na dwa tygodnie przed premierą i myślisz:
Wow.
Ale gówno.
XDDDDDD.

Przez lata przyzwyczailiśmy się do tego, że artyści hiphopowi wydając nowy album, próbują promować go także szukając beefu. Pawbeats bardzo dobrze zna zasady i samą scenę, więc przed premierą „Nocnej” pozwolił sobie na prztyczek w nos Tomba, któremu wytknął ciągnącą się miesiącami obsuwę z wysyłką płyt (finalnie Tomb wysłał fanom zamówione egzemplarze „WT3”.

Sprawdź także: Nie mam już za sobą, elementu świeżości, zaskoczenia. Nie do końca też nadążam za trendami” – fani wybrali najlepszy album KęKę

Jako że moje płyty kupowane są głównie z litości, a potem i tak wyrzucane do śmieci, proponuję alternatywę by dbać o środowisko.
Możesz wpisać kod rabatowy TOMB2021 i wówczas płyty po prostu nie wyślemy – proponuje fanom żartobliwie Pawbeats.

Nocną promują dotychczas cztery single – „Lodospady” z Michałem Szczygłem, „Kłam” z Qrym i Hanią Sztachańską, „Niemożliwość pożegnań” z Biszem oraz „Azyl” z VNM-em i Zuzą Jabłońską. Przypominamy ostatni z nich.

„Nocną” – z kodem rabatowym TOMB2021 i bez – nadal możecie zamawiać na pawbeats.com.

Polecane

Share This