Pawbeats żartuje z Kubańczyka, a jego fani życzą producentowi śmierci. Ostra reakcja rapera


2021.09.01

opublikował:

Pawbeats żartuje z Kubańczyka, a jego fani życzą producentowi śmierci. Ostra reakcja rapera

fot. mat. pras.

Od jakiegoś czasu Pawbeats niemalże wyskakuje z lodówki. Jego komentarze pojawiają się w najróżniejszych zakątkach mediów społecznościowych, w tym oczywiście na facebookowym profilu Kubańczyka. Artyści sympatycznie sobie dogryzają, bawiąc zarówno siebie jak i fanów. Niestety, okazuje się, że nie wszyscy widzą w ich uszczypliwościach żarty.

Kubańczyk opublikował wczoraj na swoim profilu zdjęcie z planu Familiady, na którym pozuje wspólnie z Karolem Strasburgerem. Pawbeats pojawił się tam niemal natychmiast, dodając coś od siebie. – Typ zamiast opowiadać żarty pokazał Ciebie xd – skomentował, zbierając w ciągu niespełna godzin ponad 10 tysięcy reakcji na swój wpis (samo zdjęcie ma ich ponad 15 tysięcy). O ile przytłaczająca większość odpowiadających na komentarz producenta chwali jego poczucie humoru, o tyle znaleźli się także tacy, którzy wzięli jego uwagę na poważnie i zaczęli zaciekle nie tyle bronić Kubańczyka, co atakować Pawbeatsa, niejednokrotnie nieraz uciekając się do pogróżek. Raper nie pozostał obojętny na takie zachowanie swoich fanów.

Jestem w szoku, ile osób wzięło na poważnie komentarz Pawbeatsa pod postem z Familiady 🤯🤯 Jak zauważyliście, trollujemy sobie od dłuższego czasu na tym smutnym jak pi**a Facebooku, ale dzisiejsza sytuacja przeszła wszystko, a strony się podzieliły, wiec słuchajcie uważnie. Życzenie śmierci na priv, wyzwiska nie tylko w naszym kierunku, ale i naszych rodzin zachowajcie niektórzy w swoim patologicznym gronie… Więc jeśli ktoś nie skumał lub nie grzeszy inteligencją to tylko żarty, a jak nie kumacie internetu, to po prostu nie korzystajcie 🤷🏻‍♂️… – zaproponował niektórym Kubańczyk.

Poniżej przypominamy „Samotność” – utwór z tegorocznej płyty Pawbeatsa „Nocna”, w którym Kubańczyk wystąpił jako gość.

Polecane

Share This