Paweł Domagała z zaskoczenia publikuje klip do nowego singla


2020.06.05

opublikował:

Paweł Domagała z zaskoczenia publikuje klip do nowego singla

fot. mat. pras.

Do premiery „Wracaj” jeszcze trochę, ale Paweł Domagała sukcesywnie odsłania kolejne karty. W sieci właśnie pojawił się niezapowiedziany wcześniej teledysk do piosenki „Popatrz na mnie”. W klipie przygotowanym w trybie social distancing wystąpili tancerze Zofia Rudnicka i Zbigniew Czapski-Kłoda.

Słowa piosenki napisał Paweł Domagała, muzykę skomponował wraz z Łukaszem Borowieckim, który jest również producentem muzycznym utworu. Za reżyserię, zdjęcia i montaż teledysku odpowiada Paweł Łukomski, twórca wideo do „Weź nie pytaj”, „Wystarczę ja” i „Czasami”.

Album „Wracaj” ukaże się 20 listopada.

To będzie powrót do pierwszych dojrzałych uczuć, do bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez kompromisów ze światem – mówi Paweł Domagała.

„Wracaj” to też powrót do muzycznej prostoty. Będą też nawiązania do amerykańskiej muzyki gitarowej i folku – dodaje Łukasz Borowiecki.

Paweł i Łukasz przygotowują dla fanów również koncert akustyczny transmitowany ze studia nagraniowo-koncertowego W Dobrym Tonie Studio (20 czerwca 2020). Część dochodu z koncertu muzycy przekażą Fundacji Anny Dymnej “Mimo wszystko”, opiekującej się dorosłymi niepełnosprawnymi intelektualnie.

Polecane


Share This