Paweł Kukiz: o deklaracji LGBT+: „Masturbacja zamiast leżakowania”


2019.03.11

opublikował:

Paweł Kukiz: o deklaracji LGBT+: „Masturbacja zamiast leżakowania”

foto: Artur Rawicz / mfk.com.pl

Paweł Kukiz krytykuje podpisaną przez Rafała Trzaskowskiego deklarację LGBT+, która zakłada edukację seksualną dzieci. Goszcząc w Kawie na Ławę w TVN24 muzyk i polityk stwierdził, że w tak delikatnych sprawach jak seksualność decyzję powinni podejmować rodzice dzieci, a nie władza. Lider Kukiz ’15 stwierdził, że deklaracja LGBT+ „bardziej uczłowiecza pedofila, niż broni dzieci”.

Jeśli się mówi o dzieciach, które mają się uczyć seksualności od dzieciństwa i mieć radość z dotykania swojego ciała, to w jakiś sposób tutaj tę pedofilię udelikatniamy. Tak uważam. Są pewne granice, których nie można przekroczyć, bo za chwileczkę będzie masowa nauka masturbacji w przedszkolu jako zajęcia. Zamiast leżakowania, zamiast spania dzieci pójdą się masturbować – mówił Paweł Kukiz. Warto przy tym zaznaczyć, że Rafał Trzaskowski nie proponuje wprowadzania edukacji seksualnej do żłóbków ani przedszkoli, a to właśnie w tych placówkach jest leżakowanie.

Przypomnijmy, że mimo wejścia w świat polityki Paweł Kukiz nie porzucił kariery muzycznej. Jesienią do sklepów trafiła płyta „Wyspa zielona” sygnowana nazwą Kukiz & Perverados.

Polecane

Share This