Paweł Kukiz pomylił scenę polityczną z rockową


2018.10.29

opublikował:

Paweł Kukiz pomylił scenę polityczną z rockową

foto: Artur Rawicz / mfk.com.pl

W nocy z piątku na sobotę na twitterowym profilu Pawła Kukiza pojawiła się seria wulgarnych wpisów, komentujących sytuację wokół jego ugrupowania. Lider Kukiz’15 atakował w nich Marka Jakubiaka, a także Jacka Wilka, byłego posła swojego klubu.

Jakubiak pochwalił piątkową decyzję Jakuba Kuleszy o opuszczeniu klubu Kukiz’15, pisząc: – Mój drugi (po Adamie Andruszkiewiczu – przyp. red.) synek sejmowy, który podjął taką decyzję. Widać nie nadają się na wegetację.

Marek! Idź za nimi, skoro im dobrze życzysz! Masz browary i układy w wojsku. Całe 30 tysięcy na kampanie w Warszawie wydałeś (czyli dwa razy mniej niż ja na ciebie w parlamentarnych) 🙂 Powodzenia i Czuwaj, Żołnierzu Kuleszy i Andruszkiewicza 🙂 Synek, znaczy jednego masz z Kornelem a drugiego z Korwinem. Pytanie – ty rodzisz czy zapładniasz te piękne istoty 🙂 – skomentował Paweł Kukiz.

Artysta i polityk zabrał głos także w wymianie w dyskusji pomiędzy Jackiem Wilkiem i użytkownikiem Twittera pytającym go o ewentualną współpracę z Jakubiakiem. – I taki bacik po pupci…. 🙂 Widzę to! Wilk w ekstazie (w pończochach), łajany przez Jakubiaka w kadzi, a obok masturbujący się Korwin przy odbycie Kornela 🙂 Kto będzie najładniejszy – dostaje wodociągi w Radomiu 😉 – napisał lider Kukiz’15.

„Piątkowa noc przejęła moje konto”

W sobotę Paweł Kukiz stwierdził, że to nie były jego tweety, ponieważ dostęp do jego konta ma kilka osób. W niedzielę przeprosił już jednak za wpisy, przyznając, że trochę go poniosło. – Wczoraj przypomniałem sobie, że to jednak piątkowa noc przejęła i mnie, i moje konto na Twitterze … 🙂 🙁 Kogo nigdy w życiu taki „piątek” nie przejął – niech pierwszy rzuci kamieniem! Na usprawiedliwienie mogę dodać jedynie, że odreagowanie po ciężkiej kampanii, odejście posła Kuleszy i knucia wewnątrz Klubu trochę mnie przerosły. Nie jestem cynikiem, by to wszystko po prostu po mnie spłynęło, więc sam popłynąłem… Oczywiście bardzo przepraszam za wulgaryzmy. To nie powinno mieć miejsca. Czasem jeszcze niestety scena polityczna myli mi się z rockową 🙁 🙂 – napisał na Facebooku.

Aby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości, Paweł Kukiz usunął twitterowe konto.

Polecane

Share This