Paweł Stasiak solo


2010.08.12

opublikował:

Paweł Stasiak solo

Piosenka „Ocean codzienności” promująca jego solową płytę zakwalifikowała się do konkursu „Polski Hit Lata 2010” tegorocznego Bydgoszcz Hit Festiwal.

Wokalista ujawnia nam swój nowy wizerunek, któremu towarzyszą dojrzalsza muzyka i teksty (muz. Mateusz Krezan, sł. Dona). I choć piosenka mówi o codzienności każdego z nas i troskach życia, powstał do niej niecodzienny wideoklip…

W ostatnich dniach lipca w Jacht Klubie Wielkopolskim nad Jeziorem Kierskim (w okolicach Poznania) Paweł Stasiak spotkał się na planie teledysku z Magdaleną Różańską odgrywającą główną w klipie. Piękne krajobrazy, promienie słońca, wypoczynek nad jeziorem, kolacja w plenerze, podróż cabrioletem to tylko niektóre elementy zachęcające do obejrzenia obrazka, w którym autorem zdjęć jest uznany operator filmowy – Janusz Tatarkiewicz.

Piosenka „Ocean codzienności” zostanie wykonana przez Pawła Stasiaka podczas koncertu finałowego Bydgoszcz Hit Festiwal 28 sierpnia br. Zwiastuje ona album wokalisty, który zostanie wydany jesienią tego roku przez wytwórnię EMI Music.

Polecane

Share This