Pearl Jam w 2018 w Polsce?


2017.11.30

opublikował:

Pearl Jam w 2018 w Polsce?

foto: mfk.com.pl

Choć oficjalna strona Pearl Jamu podaje póki co jedynie daty czterech przyszłorocznych koncertów grupy w Ameryce Południowej, to zespół szykuje się także do europejskiej trasy, która ma mieć polski przystanek. Serwis AlternativeNation.net dotarł do dwóch wersji rozpiski trasy. Z jednej z nich wynika, że Eddie Vedder i spółka wystąpią u nas 2 lipca, druga zakłada, że koncert odbędzie się dzień później. W obu przypadkach areną występu jest krakowska Tauron Arena.

Obie prezentowane prze AlternativeNation.net rozpiski pochodzą z grup dyskusyjnych, więc nie muszą mieć wiele wspólnego z rzeczywistością. Istnieją jednak przesłanki potwierdzające wersje fanów. Serwis Ticketmaster przez przypadek opublikował grafikę promującą planowany na lipiec koncert w Barcelonie, ale po chwili zniknęła ona z sieci. Obie wersje europejskich planów PJ na 2018 znajdziecie tutaj.

Tournee może sugerować rychłą premierę nowego albumu. Ostatni, „Lightning Bolt”, ukazał się cztery lata temu. W tym roku do sklepów trafiło koncertowe wydawnictwo „Let’s Play Two” zarejestrowane podczas dwóch koncertów na stadionie Wrigley Field w Chicago.

Polecane

Share This