Peja atakuje Donatana, ten błyskawicznie odpowiada

"Donatanowi c**j w dupę" - nawinął w nowym singlu Peja.


2021.05.07

opublikował:

Peja atakuje Donatana, ten błyskawicznie odpowiada

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

W sieci zawrzało po tym, jak Peja opublikował pierwszy singiel zapowiadający „Ricardo”. W tytułowym kawałku promującym planowaną na 21 maja płytę poznański raper nawija: „Ja z tego słynę, że zawsze walczę o dobre imię / Nie radzę pluć mi na ksywę, ty skur****nie! / Chcesz być dowcipny? Bluzgasz mi pod odsłuchem? / Stawiając kropkę nad i, choć jedną masz już za uchem? / Liryczny shotgun, wypalam jak w biednego Zauchę / Dla wacków zero szacunku, Donatanowi c**j w dupę”.

Donatan, który jakiś czas temu odciął się od rapu i generalnie nie wypowiada się o rapowej scenie przesadnie ciepło, błyskawicznie odpowiedział Rychowi komentując post na facebookowym profilu Glamrapu..

Sprawdź także: Kuba Wojewódzki ponownie zaprasza do siebie raperów

Żeby tak chłop chłopu w dupę… ehhh. Wanny LGBT, gangsterka na instastories, rapujący influenserzy – nie o taki rap walczyłem! Wracam do popu – skomentował, by w komentarzach wyjaśnić, dlaczego nie mamy co liczyć na jego powrót do współpracy z raperami: – Nie wracam, bo nie stać ich na bity, dobrze, że lody Ekipy schodzą jak szalone i przynajmniej oni są w stanie te symboliczne 100 000 zł za bit zapłacić. Reszta tylko udaje, że ma kasę.

Polecane

Share This