Peja chce promować płytę bez teledysków?


2018.08.28

opublikował:

Peja chce promować płytę bez teledysków?

foto: mat. pras.

Peja zapowiada na ten rok nowy album zatytułowany „25 godzin”. Artysta nie chce zdradzać jeszcze daty premiery materiału, ponieważ nie został on ukończony. Poznański raper przyznaje za to, że rozważa możliwość promowania wydawnictwa bez kręcenia teledysków.

Najchętniej wydałbym płytę z dnia na dzień. Jestem z natury osobą rozleniwioną. Nie chce mi się kręcić dziesięciu klipów. Nie chce mi się kręcić nawet trzech, chyba że wysokobudżetowych. Miałoby to wtedy jakiś sens – mówi Peja w opublikowanym na swoim kanale nagraniu.

Najpierw skończę płytę i zastanowię się, jak obrazowo wam to sprzedać. Może jakieś mash-upy, może jakieś fajne odsłuchy, a może po prostu standardowa ilość tych klipów, na które nie będę miał za bardzo czasu, żeby je zrobić, ale podobno jak się chcesz teraz liczyć, to musisz nap***dalać dzień i noc – dodaje raper.

 

Peja zapowiada imprezę z okazji jubileuszu

Bieżący rok przyniesie nie tylko nowy album, ale też imprezę z okazji 25-lecia pracy artystycznej rapera. 27 października w poznańskiej hali Arena odbędzie się koncert jubileuszowy, na którym Peję wspierać będą zaproszeni goście. – Ten koncert to muzyczna wędrówka z odrapanej kamienicy wprost na czerwony dywan. To historia chłopaka, który dzięki pasji zyskał szansę na odmianę swojego losu. To czas, w którym poznał masę ludzi, odwiedził sporo miejsc, wiele zobaczył i wiele się nauczył. To czas właściwych wyborów i banalnych błędów. Spontanicznych zrywów i przemyślanych działań. Spektakularnych upadków i wzlotów. Zarówno wspaniałych sztam jak i antagonizmów. To historia człowieka, który targany sprzecznościami wciąż próbuje odnaleźć swoje miejsce na ziemi.

To historia człowieka doświadczonego przez los, który tym doświadczeniem się z Wami podzielił. Bo przecież każdy człowiek ma swoją historię. Slums Attack jest moją historią. To historia mojego życia. To muzyczny sprawdzian, egzamin dojrzałości. To muzyczna pełnoletniość. Głęboko wierzę, że to Wydarzenie pod wieloma względami będzie wyjątkowe. Jeśli moja historia do Was przemawia chciałbym Wam za to serdecznie podziękować. Ten jubileusz jest dla mnie muzycznym świętem, na które już dziś Was serdecznie zapraszam. Otoczony ludźmi, których darzę szacunkiem i zaufaniem po raz kolejny spróbuję stworzyć trochę magii w ten wyjątkowy wieczór – obiecuje raper.

Polecane

Share This