Peja i Magiera odsłaniają karty – tak brzmi „Ricardo”


2021.05.18

opublikował:

Peja i Magiera odsłaniają karty – tak brzmi „Ricardo”

fot. mat. pras.

Choć z czasem kultura publikowania promomiksów zaczęła zamierać, Peja i Magiera nie pozwalają o niej zapomnieć. Artyści podzielili się nagraniem przedstawiającym fragmenty ich nowego wspólnego dzieła zatytułowanego „Ricardo”. Krążek, który pierwotnie miał być epką, ale z czasem rozrósł się do pełnoprawnego albumu, trafi na sklepowe półki już w najbliższy piątek. Wśród zaproszonych gości znaleźli się donGURALesko, Sokół, Pezet, Sztoss, VNM, Kaz Bałagane. Peja podkreślał niedawno, że nikt nie odmówił mu udziału w nagraniach.

Sprawdź także: Jeden Osiem L: „Jak wysiedliśmy z busa z kijami, to już nie byliśmy hiphopolo”

Peja nie wykluczał niedawno, że być może przed końcem 2021 wydadzą z Magierą kolejny krążek, ale póki co skupia się na promocji nowego materiału. W piątek w sieci pojawił się klip do singla „Flow Must Go On” z donGURALesko. Tydzień wcześniej poznaliśmy tytułowy kawałek „Ricardo”. W dniu premiery mamy otrzymać kolejny teledysk.

Obok klipów Rychu chętnie komunikuje się ze swoimi fanami, stosunkowo często organizując sesje Q&A na instagramowym profilu. Jedna z nich trwa obecnie i przed chwilą jeden ze słuchaczy zapytał, czy Kobik jest dobrym raperem. Odpowiedź może niektórych zaskoczyć, Peja stwierdził bowiem, że Kobik to najlepszy raper jaki był lub jest w BOR.

Przypominamy, że Kobik opuścił szeregi BOR Records i związał się z Warnerem. Raper nadal jest jednak członkiem BOR Crew. Nowy krążek Kobika „BAZARR” ukaże się już w czwartek.

Polecane

Share This